Finanční analytik M&A
Praha

Chcete posílit náš tým a stát se součástí úspěšné skupiny REDSTONE?

Máte zkušenosti v oblasti financí, analýz a máte rádi výzvy? Možná hledáme právě Vás!

Co vás čeká?

Do týmu hledáme dynamického a pečlivého Finančního analytika, který se připojí k našemu finančnímu oddělení. Hlavní náplní práce bude spolupráce při oceňování projektů, příprava kalkulací při akvizicích, analýza a příprava ostatních rozpočtů, spolupráce s externími poradci, oceňovateli, auditem apod.

Pošlete nám svůj životopis na hr@rsre.cz. Pokud připojíte i motivační dopis, budeme rádi.

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru financí, účetnictví nebo ekonomiky
  • Minimálně 3 roky zkušeností na obdobné pozici nebo zkušenost z BIG 4
  • Zkušenost s developerskými a nemovitostními projekty
  • Zkušenost s akvizičními procesy
  • Pokročilá znalost MS Excel a schopnost tvorby modelů
  • Znalost oceňovacích technik a metod
  • Silné analytické a kritické myšlení
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Dobré komunikační schopnosti a schopnost prezentovat výsledky
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • Konkurenční platové ohodnocení
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Práci na zajímavých a uznávaných projektech, které vzbuzují zájem veřejnosti
  • Flexibilitu a samostatnost
  • Příspěvek na stravování

Náplň práce

  • Oceňování nemovitostí, příprava modelů a kalkulací
  • Spolupráce s externími oceňovateli, příprava podkladů
  • Příprava oceňování při M&A transakcích
  • Podpora managementu při M&A transakcích
  • Podpora při due diligence procesu
  • Analýza výkonnosti fondu kvalifikovaných investorů
  • Modelování, tvorba analýz sensitivity
  • Provádění dalších finančních analýz, řízení cash flow apod. dle potřeb
  • Spolupráce s ostatními odděleními při sběru dat

Místo výkonu: REDSTONE MANAGEMENT s.r.o., Praha

Nástup: Ihned, nebo dohodou