Finanční analytik
Olomouc

Chcete posílit náš tým a stát se součástí úspěšné skupiny REDSTONE?

Máte zkušenosti v oblasti financí, analýz a máte rádi výzvy? Možná hledáme právě Vás!

Co vás čeká?

Do týmu hledáme dynamického a pečlivého Finančního analytika, který se připojí k našemu finančnímu oddělení. Hlavní náplní práce bude kontrola finančních toků, příprava kalkulací při akvizicích, příprava rozpočtů, analýza nákladů a výnosů, zajištění souladu s finančními předpisy a standardy, spolupráce při externím auditu.

Pošlete nám svůj životopis na hr@rsre.cz, pokud připojíte i motivační dopis, budeme rádi.

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru financí, účetnictví nebo ekonomiky
  • Minimálně 3 roky zkušeností na obdobné pozici nebo zkušenost z Velké 4
  • Zkušenost s developerskými a nemovitostními projekty
  • Pokročilá znalost MS Excel a ostatních programů MS Office
  • Silné analytické a kritické myšlení
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Dobré komunikační schopnosti a schopnost prezentovat výsledky
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Zkušenost se systémem Helios nebo K2 výhodou

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • Konkurenční platové ohodnocení
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Práci na zajímavých a uznávaných projektech, které vzbuzují zájem veřejnosti
  • Flexibilitu a samostatnost
  • Příspěvek na stravování

Náplň práce

  • Příprava a analýza finančních výkazů a reportů
  • Tvorba, monitorování a řízení rozpočtů
  • Příprava kalkulací při M&A transakcích
  • Analýza výkonnosti fondu kvalifikovaných investorů
  • Provádění finančních analýz, řízení cash flow
  • Sledování finančních toků a zajištění efektivního využívání zdrojů, spolupráce při získávání bankovního financování
  • Spolupráce s ostatními odděleními na optimalizaci nákladů
  • Zajištění souladu finančního výkaznictví s českými i mezinárodními účetními předpisy
  • Podpora při auditech a interních kontrolách

Místo výkonu: REDSTONE MANAGEMENT s.r.o., Olomouc

Nástup: Ihned, nebo dohodou